PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابطه حلقه و انگشتان و معانی آن ها

shahryaraz
December 7th, 2010, 12:29 AM
احتمالا شما حلقه یا انگشتر هایی به دستانتان دارید! آیا می دانید معنی هر انگشت و حلقه ای که برای آن انتخاب می کنید چیست؟ یعنی مثلا اگر انگشتر را در انگشت وسط می اندازید چه معنی می دهد؟ خب اگر نمی دونید مطلب زیر رو بخونید.
استفاده از حلقه ارتباط اغلب نوعی پیام به خود و به جهان است. از آنجا که نیمه مغز سمت چپ مسئول منطق و دست راست را کنترل می کند ، منطقی است که فرض کنیم انداختن حلقه در دست راست نشان دهنده آگاهی منطقی و تمایل به کنترل زندگی فرد و عمل است. از آنجا که نیمه مغز سمت راست سمت چپ را کنترل می کند ، حلقه در دست چپ نشان دهنده باورها ، خلاقیت ، و نگرش. استفاده از انگشتر در هر انگشت خاص است که معمولا با تمایل به افزایش قدرت مرتبط با آن انگشت همراه است.
انگشت شست-: انگشت شست نشان دهنده قدرت و منطق است . انگشت شست است که مستقل از دیگر انگشتان است و شاید مهمترین انگشت در حین کار باشد. این تمثیلی از قدرت و نمادی از تفکر مستقل و آزادی است.

انگشت اشاره : اختیار و بلند پروازی (جاه طلبی) -- این انگشت نشان دهنده نیاز ما به قدرت و اختیار عمل و اقتدار است . همچنین با رهبری و جاه طلبی همراه خواهد بود. پادشاهان ، کشیش و شفادهندگان حلقه در انگشت اشاره داشتند که به این دلیل انداخته می شود که قدرتمند تصور شود.
انگشت وسط : هویت و مادی گرایی-- بلندترین انگشت ، انگشت وسط یا هدف ما در زندگی است. همچنین این انگشت در مرکزی ترین نقطه دستان است ، که نشان دهنده هویت شخصی و آن چیزهایی است که برای ما مهم قلمداد می شوند است.. افرادی که علاقه به انداختن حلقه در انگشت وسط دارند اغلب کسانی هستند که تمایل دارند در کانون توجه افراد باشند.
انگشت حلقه -- : احساس ، خلاقیت و قلب : استفاده از حلقه در " انگشت حلقه" نشان دهنده یک اتصال به قلب است، چون تصور می شود نزدیک به عروق است که مرتبط با قلب است. و با احساسات ما را از محبت و عشق همراه است. همچنین نماینده ما از خلاقیت و هنر است. استفاده از انگشتر در این انگشت در دست چپ نشان دهنده ازدواج یا نامزدی و تعهد وفاداری است. عشق ، ایمان و اعتقاد به ارزش ها و استعداد از ویژگی های بارز این انگشت است.

انگشت کوچک -- : روابط : حلقه در انگشت کوچک و انگشت کوچک نشان دهنده اعتماد به نفس در کسب و کار و روابط شخصی است. این نمادی از قدرت نسبت به دیگران است. در حال مخالف نشانه ای از استقلال خواهد بود ، صمیمیت از دیگر بارزه های آن است و همچنین بیانگر نگرش فرد نسبت به خود و خود را جذاب نشان دادن است و حلقه تمایز افتخار است ، اما بسیاری از انداختن حلقه در این انگشت امتناع می کنند چون نشانه ای از کسی است که معمولا قصد دارد خودش را برای دیگران بیشتر نشان دهد تا توجه شخص مخالف را جلب نماید که نشانه ای از بی اعتمادی است.
http://ezinearticles.com/?What-is-the-Meaning-of-Each-Finger-For-Rings?&id=1757185

devil.nero
December 7th, 2010, 01:03 AM
ممنون بابت اطلاع رسانی.ولی استاد زبان دانشگاهم که نصف وقت هر کلاس در مورد چیزهای مختلف صحبت میکنه دقیقا چهار هفته پیش در مورد همین حلقه ها و انگشت ها گفت که اگه حلقه تو انگشت شست باشه نشانه ی بی دینی و بی ایمانی و بیشتر فرقه های شیطان پرستی و فراماسونری و ایلومناتی ها استفاده میکنن و اگه حلقه تو انگشت اشاره باشه نشانه افراد هم جنس گرا و....است!گفتم اینا رو بگم که دوستان دقیقا بدونن تو کدوم انگشتشون نباید انگشتر و حلقه بکنن!البته بازم هست ولی دقیقا یادم نمیاد که استادمون دیگه چیا گفت!

ATIiILA
December 7th, 2010, 01:35 AM
مرسی :31 In love:

WILD GOAT
December 10th, 2010, 11:19 PM
ممنون بابت اطلاع رسانی.ولی استاد زبان دانشگاهم که نصف وقت هر کلاس در مورد چیزهای مختلف صحبت میکنه دقیقا چهار هفته پیش در مورد همین حلقه ها و انگشت ها گفت که اگه حلقه تو انگشت شست باشه نشانه ی بی دینی و بی ایمانی و بیشتر فرقه های شیطان پرستی و فراماسونری و ایلومناتی ها استفاده میکنن و اگه حلقه تو انگشت اشاره باشه نشانه افراد هم جنس گرا و....است!گفتم اینا رو بگم که دوستان دقیقا بدونن تو کدوم انگشتشون نباید انگشتر و حلقه بکنن!البته بازم هست ولی دقیقا یادم نمیاد که استادمون دیگه چیا گفت!

با عرض تمام احترام به شما و استاد گرامیتان ، عجب توهماتی را بیان کرده.نه که کاملا حرفهایشان را نقض کنم ولی ایشان همه چی رو باهم قاطی کرده.

shahryaraz
December 10th, 2010, 11:24 PM

البته من تو هیچ منبع خارجی ندیدم اگر حلقه رو توی انگشت اشاره بندازی معنی G**y رو میده

ANARCHY
December 12th, 2010, 07:42 PM
البته من تو هیچ منبع خارجی ندیدم اگر حلقه رو توی انگشت اشاره بندازی معنی G**y رو میده
اون توي انگشت كوچيكه كه معنيه G**y رو ميده.

shahryaraz
December 13th, 2010, 12:18 AM
اون توي انگشت كوچيكه كه معنيه G**y رو ميده.
والا من هر جا رو میبینم اصلا به این معانی اشاره ای نشده.

devil.nero
December 13th, 2010, 12:39 AM
حالا منم نمیگم حتما حتما حرفهای استادم درسته و از اون یه بت واسه خودم درست کنم.
منم به خاطر اینکه استادمون سه ماه از سال رو ایران نیست(که دو ماهشو تو دانشگاه ارمنستان درس میده اون یه ماه رو هم هر دفعه یه جا سفر میکنه)به حرفاش اعتماد دارم.چون میره خارج از کشور با اینگونه چیزها بیشتر از من و شما ارتباط داره و دیده.و میشه حرفاش رو باور کرد.
خلاصه اش اینکه بی خیال ما اصلا انگشتر دستمون نمیکنم که حالا بیایم سرش جر و بحث کنیم.فقط یه انگشتر که بیشتر ماها دستمون میکنیم که اونم باشه به وقتش!بازم ممنون واسه اطلاع رسانی.

Shadow Of Darkness
December 13th, 2010, 10:23 AM
مرسی. خیلی جالب بود.

ANARCHY
December 13th, 2010, 11:38 AM
اصلا چي كار به معني اش دارين ...؟ بابا فلاني حال كرده كه يه حلقه بندازه به يكي از انگشتاش.
چي كار به معني اش دارين ...؟ خود من الان يه حلقه توي انگشت شصت راستم دارم , هركي هم كه بهم گفته فلان معني رو داره گفتم TO HELL....!

CitoXotiC
December 13th, 2010, 11:40 AM
مرسی شهریار جان ^^ جالب بود.

واسه معانی مختلف انگشت ها (به حلقه کار ندارم!) و ترکیب شون لینک نداره کسی؟

White Wolf
December 13th, 2010, 07:15 PM
ممنون
جالب بود :24 Hay: